Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500PLN
Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500PLN

O nas

Firmę ZeroPoint założono w 2009 r. Obecnie jesteśmy globalną marką i sprzedajemy produkty w Europie, Ameryce Północnej, Rosji i Azji. Inne marki oferują zwiększenie funkcjonalności przy zewnętrznym oddziaływaniu na materiały. My skupiamy się na użyciu materiałów, które posiadamy w surowej postaci. Kraje skandynawskie od dawna zmagają się z problemami środowiskowymi. Dla nas nietknięta przyroda, czysta woda i świeże powietrze nie są brane za pewnik. Natura jest naszym dziedzictwem, dlatego jedną z kluczowych wartości marki jest podejmowanie świadomych wyborów w zakresie materiałów i produkcji. Dzięki temu oferujemy funkcjonalność, prostotę, idealne dopasowanie i najwyższą jakość.

Wszyscy sportowcy, niezależnie od poziomu umiejętności, mają prawo do bycia najlepszą wersją siebie, a nasze produkty pomagają im w osiągnięciu pełnego potencjału.

Staramy się informować klientów o naszych produktach, ich zaletach i funkcjach poprawiających wyniki, inspirując ich do aktywności i zdrowego stylu życia. Nasze produkty są znane z gładkości, idealnego dopasowania i niesamowitej wygody. Zaprojektowano je z myślą o wszystkich rodzajach sportów i aktywności i dla każdego etapu treningu.

Polecane produkty

Zero Point – lider odzieży kompresyjnej