Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500PLN
Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień powyżej 500PLN

Dlaczego kompresja?

Nadmierne obciążenie zastawek żylnych, które przenoszą krew z kończyn do serca, może prowadzić do zapalenia podczas i po wysiłku. Przez to odczuwamy ciężkość i zmęczenie nóg i rąk. Produkty kompresyjne polepszają krążenie poprzez poprawę funkcji zastawek żylnych. Zmęczone mięśnie otrzymują więcej tlenu, co przyspiesza regenerację. Ciśnienie mechaniczne tworzone głęboko w układzie limfatycznym pomaga w usuwaniu odpadów metabolizmu.

KOMPRESJA MEDYCZNA ZEROPOINT

Pierwsze produkty były stosunkowo proste i odznaczały się takim samym poziomem kompresji. W ZeroPoint poważnie podchodzimy do tematu kompresji. Jesteśmy zarejestrowani w FDA jako producent wyrobów medycznych. Używamy zaawansowanej, stopniowanej kompresji klasy medycznej we wszystkich modelach skarpetek i rękawów. Specjalny splot wytwarza największą kompresję wokół kostek lub nadgarstków, która stopniowo zmniejsza się w kierunku górnej części łydki lub ramion, aby skutecznie transportować krew z powrotem do serca i przyspieszać usuwanie kwasu mlekowego. Poziomy elastyczności i kompresji są zawsze dostosowane do konkretnego zastosowania. Ważne, aby dokładnie zmierzyć łydkę, kostkę lub ramiona, aby uzyskać najlepiej dostosowaną kompresję.

IDEALNE DOPASOWANIE

ZeroPoint zajmuje się tylko kompresją. Nasze podejście gwarantuje odpowiedni poziom kompresji dopasowany do konkretnych mięśni, w zależności od miejsca styku materiału z ciałem i rodzaju uprawianego sportu. Przeprowadzamy szeroko zakrojone badania we współpracy z uniwersytetami, sportowcami i laboratoriami, aby określić prawidłowe poziomy kompresji, miejsca zastosowania, wpływ na mięśnie i regenerację. Oferujemy precyzyjne rozmiary, które wymagają pomiaru różnych części ciała, aby zapewnić idealne dopasowanie i optymalne wyniki.

PRODUKTY KOMPRESYJNE ZEROPOINT TO:

LEPSZE WYNIKI, SZYBSZA REGENERACJA, POMOC W ZAPOBIEGANIU URAZOM SPORTOWYM.

SPORT

KORZYŚCI SPORTOWE, REGENERACJA I ZAPOBIEGANIE URAZOM.

Użycie kompresji podczas aktywności i uprawiania sportu pozwoli Ci na więcej: przebiegnięcie jeszcze jednego kilometra, podniesienie dodatkowego kilograma, zrobienie jeszcze jednego okrążenia. Stosuj kompresję 1-2 godziny przed i po wysiłku, aby osiągnąć pełnię korzyści. Użycie przed ćwiczeniami pomaga w rozgrzewce poprzez aktywację mięśni i zwiększenie przepływu krwi.

FDA – Agencja Żywności i Leków

Amerykańska instytucja rządowa utworzona w 1906 roku, jest częścią Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych, zajmuje się kontrolą żywności i paszy, suplementów diety, leków (dla ludzi i zwierząt), kosmetyków, urządzeń medycznych, urządzeń emitujących promieniowanie (w tym niemedycznych), materiałów biologicznych i preparatów krwiopochodnych w Stanach Zjednoczonych.

Znana jest z rygorystycznych przepisów dotyczących dopuszczania leków do obrotu, nakazujących producentom przestrzeganie procedur oraz informowanie pacjentów o zagrożeniach związanych ze stosowaniem leków.
Pozytywna opinia wydana przez Agencję Żywności i Leków dla danego produktu spożywczego lub leku jest uznawana także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie.